meble pracownicze

Trio

System biurek Trio z niebanalnym stelażem o geometrycznym trójkątnym profilu nogi. Grubość blatów 18 mm, różnorodna kolorystyka wg wzornika. Biurka Trio to idealne rozwiązanie do nowoczesnego biura.

Opis katalogowy systemu: TO-

dane
 • producent:
  Wuteh
Biurka Trio z fabryki mebli Wuteh
foto foto foto foto
Blog

System nowoczesnych biurek Blog jest przeznaczony przede wszystkim dla miłośników prostej formy. Blat o grubości 18mm. Dystans między nogą a blatem biurka 15 mm.

Opis katalogowy systemu: BG-

dane
 • producent:
  Wuteh
Biurka blog z fabryki mebli Wuteh
foto foto foto foto
Smile

System biurek Smile to bardzo efektowne rozwiązanie. Model stelaża biurek w kolorze czarnym z elementami chromowanymi. Blaty z płyty melaminowanej dwustronnie, o grubości 25 mm. Pod blatem znajduje się poziomy, a w nogach pionowy kanał kablowy.

Opis katalogowy systemu: SL-

dane
 • producent:
  Wuteh
Biurka Smile z fabryki mebli Wuteh
foto foto foto foto foto
Avo

System biurek AVO nawiązuje do dobrych wzorców mebli szkieletowych połowy XX wieku. Metalowa noga w kształcie litery A nadaje biurkom lekkości, a jednocześnie jest stabilną podstawą dla blatów o rożnych kształtach.

Opis katalogowy systemu: AV-

dane
 • producent:
  Wuteh
Biurka AVO z fabryki mebli Wuteh
foto foto
YAN DRIVE

System mebli pracowniczych YAN DRIVE to elastyczny system z bogatą gamą system paneli, kontenerów i szaf, które umożliwiają nieograniczone możliwości konfiguracji przestrzeni biurowej. Przesuwne blaty oraz cztery rodzaje okutych fabrycznie stelaży z pewnością przyspieszą i ułatwią każdy montaż.

YAN DRIVE to nowoczesny system benchy i biurek pojedynczych ze stelażem regulowanym elektrycznie w zakresie od 650 mm do 1300 mm. System oferuje okute stelaże i szeroki wybór paneli.

dane
 • producent:
  MDD
YAN DRIVE z fabryki mebli MDD
foto foto foto
YAN M

System mebli pracowniczych YAN M to elastyczny system z bogatą gamą system paneli, kontenerów i szaf, które umożliwiają nieograniczone możliwości konfiguracji przestrzeni biurowej. Przesuwne blaty oraz cztery rodzaje okutych fabrycznie stelaży z pewnością przyspieszą i ułatwią każdy montaż.

dane
 • producent:
  MDD
YAN M z fabryki mebli MDD
foto foto foto foto foto foto
YAN C

System mebli pracowniczych YAN C to elastyczny system z bogatą gamą system paneli, kontenerów i szaf, które umożliwiają nieograniczone możliwości konfiguracji przestrzeni biurowej. Przesuwne blaty oraz cztery rodzaje okutych fabrycznie stelaży z pewnością przyspieszą i ułatwią każdy montaż.

dane
 • producent:
  MDD
YAN C z fabryki mebli MDD
foto foto foto foto foto foto
YAN Z

System mebli pracowniczych YAN Z to elastyczny system z bogatą gamą system paneli, kontenerów i szaf, które umożliwiają nieograniczone możliwości konfiguracji przestrzeni biurowej. Przesuwne blaty oraz cztery rodzaje okutych fabrycznie stelaży z pewnością przyspieszą i ułatwią każdy montaż.

dane
 • producent:
  MDD
YAN Z z fabryki mebli MDD
foto foto foto foto foto
YAN T

System mebli pracowniczych YAN T to elastyczny system z bogatą gamą system paneli, kontenerów i szaf, które umożliwiają nieograniczone możliwości konfiguracji przestrzeni biurowej. Przesuwne blaty oraz cztery rodzaje okutych fabrycznie stelaży z pewnością przyspieszą i ułatwią każdy montaż.

dane
 • producent:
  MDD
YAN T z fabryki mebli MDD
foto foto foto foto foto foto foto
System PROFI / PROFI PREMIUM

Szafy, regały biurowe w systemie PROFI i PROFI PREMIUM stanowią uniwersalną linię, która komponuje się z każdym z systemów mebli biurowych. System PROFI to meble wyższej klasy niż w systemie ZW, ale w tym samym przedziale cenowym. System PROFI PREMIUM to system o wysokim standardzie i przedziale cenowym wyraźnie niższym niż system INOX. Gorąco polecamy!

Opis katalogowy systemu: zależy od modelu

dane
 • producent:
  Wuteh
zigzag
zoom
Vega

Uniwersalna forma i ekonomiczność rozwiązań sprawia mebli pracowniczych Vega , że jest to system niezwykle funkcjonalny. Płytowa konstrukcja biurek wzbogacona o dodatkowe detale podkreśla indywidualny charakter zestawu. Dzięki licznym elementom uzupełniającym można racjonalnie zaprojektować każde pomieszczenie biurowe.

Opis katalogowy systemu: VG-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Vega
zoom foto
Focus

Sytem mebli Focus to połączenie klasycznych dekorów z innowacyjnym stelażem. Takie połączenie tworzy elegancką formę, która odnajduje swoje miejsce zarówno w stanowiskach pracowniczych jak i w gabinetach.

Opis katalogowy systemu: FO-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Focus
zoom foto
SMART

System mebli pracowniczych SMART pasuje do każdego wnętrza. Platforma, złożona z kilku blatów z ruchomymi panelami umożliwia tworzenie i dopasowanie konfiguracji w zależności od charakteru pracy. Panele wyznaczają stanowiska pracy i swobodnie dzielą przestrzeń, porządkując ją optycznie.

Opis katalogowy systemu: JBF

dane
 • producent:
  Invest
meble pracownicze smart
zoom foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
PLATE

Z systemem mebli pracowniczych PLATE dobrze zorganizujesz przestrzeń. Biurka PLATE oparte na nodze płytowej i szafce tworzą optymalne środowisko do pracy. Z łatwością można budować układy wielostanowiskowe z kontenerami – szafkami na dokumenty i wieszakami na komputer.

Opis katalogowy systemu: JBH

dane
 • producent:
  Invest
meble pracownicze plate
zoom foto foto foto foto foto foto foto
CEFORM

Z meblami CEFORM stworzysz praktyczne miejsce pracy. Wyprofilowany kształt biurka zapewnia wygodę użytkowania. Szersza strona blatu jest idealnym miejscem na ustawienie monitora, a przy zestawie z kontenerem stacjonarnym zwiększa przestrzeń roboczą. Panele dzielące zwiększają komfort niezbędny podczas indywidualnej pracy.

Opis katalogowy systemu: JBM

dane
 • producent:
  Invest
meble pracownicze ceform
zoom foto foto foto foto foto foto foto
Flex

Efektowny model stelaża, dający możliwość dostosowania wysokości blatu roboczego, do indywidualnych potrzeb użytkownika, to wyjście naprzeciw najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom Klienta. Szeroki wybór kształtów blatów i elementów dodatkowych sprawia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. W nodze i belce wspornikowej przepusty kablowe (poziome i pionowe) służące do przeprowadzania przewodów.

Opis katalogowy systemu: FL-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Flex
zoom foto
Komo

Meble pracownicze Komo to linia biurek proponowanych dla klienta dostrzegającego wartość w tradycyjnych i ekonomicznych rozwiązań. Szeroki wybór elementów zapewnia możliwość tworzenia funkcjonalnych i ergonomicznych układów ustawień.

Opis katalogowy systemu: KM-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Komo
zoom foto
Geos

Meble pracownicze Geos to linia biurek charakteryzujących się oryginalnym i "lekkim optycznie" stelażem biurek. Geos to dobre rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność. Szeroki wybór kształtów blatów daje niesamowicie dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji.

Opis katalogowy systemu: GE-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Geos
zoom foto
Aura

System mebli pracowniczych Aura gwarantuje optymalne pod względem ergonomii i wygody, warunki dla efektywnej pracy. Szeroki wybór kształtów blatów biurek stwarza wiele możliwości kreacji miejsca pracy. Polecany dla klientów ceniących ekonomiczność rozwiązań.

Opis katalogowy systemu: AR-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble gabinetowe Aura
zoom foto
Polo

Ergonomia i modułowość linii mebli pracowniczych Polo pozwala na racjonalne i wygodne zagospodarowanie przestrzeni biurowej. Polo to nowoczesny i wszechstronny system, który dzięki szerokiej gamie elementów umożliwia budowę zarówno pojedynczych, jak i rozbudowanych miejsc pracy.

Opis katalogowy systemu: PO-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Polo
zoom foto
Nomo

Meble pracownicze Nomo to elegancka i zarazem prosta linia wzornicza pozwala na nowoczesną aranżację biura, predysponuje tę linię zarówno do aranżacji stanowisk pracowniczych, jak i gabinetów. Stylistycznie doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Opis katalogowy systemu: NO-

dane
 • producent:
  Wuteh
meble pracownicze Wuteh Nomo
zoom foto
Alfa

System mebli pracowniczych Alfa wyróznia prosta, lekka konstrukcja z charakterystycznie delikatnie wygiętą noga w kolorze aluminium lub antracytu zakończona stopką regulacyjną. System Alfa daje możliwość optymalnej aranżacji pomieszczeń pracowniczych poprzez szeroką gamę biurek, stołów, kontenerów, szaf i regałów.

Opis katalogowy systemu: BA

dane
 • producent:
  MDD
Meble MDD Alfa
zoom foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
OGI_Y

System OGI_Y zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań dla wielostanowiskowych miejsc pracy. Szafy i regały z drzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych. Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole.

Opis katalogowy systemu: BYG-

dane
 • producent:
  Ogi
meble pracownicze ogi_y
zoom foto foto foto foto foto foto foto foto
OGI_U

System mebli pracowniczych OGI_U pozwa na tworzenie wielostanowiskowych miejsc pracy opartych na wspólnej nodze. Takie rozwiązanie maksymalnie upraszcza organizację przestrzeni oraz tworzy wygodne, praktyczne stanowiska pracy. Minimalne wykorzystanie elementów do tworzenia układów ułatwia aranżowanie i montaż mebli. Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Liczne kształty i wielkości stołów dają szerokie możliwości w organizowaniu pomieszczeń o różnych powierzchniach. Szafy dostępne są z drzwiami pełnymi oraz szklanymi z charakterystyczną aluminiową ramką.

Opis katalogowy systemu: BUG

dane
 • producent:
  Ogi
meble pracownicze ogi_u
zoom meble pracownicze ogi_u
zoom foto foto foto foto
OGI_V

Elastyczność systemu OGI_V pozwala na łatwe organizowanie i dokonywanie w nim zmian. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Proste kształty mebli wprawadzają harmonię i ład, co pozwala na większą koncentrację przy pracy.

Opis katalogowy systemu: BVG

dane
 • producent:
  Ogi
meble pracownicze ogi_v
zoom foto foto foto foto
OGI_N

Elastyczność systemu OGI_N pozwala na łatwe organizowanie i dokonywanie w nim zmian. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Proste kształty mebli wprawadzają harmonię i ład, co pozwala na większą koncentrację przy pracy.

Opis katalogowy systemu: BNG

dane
 • producent:
  Ogi
meble pracownicze ogi_n
zoom foto foto foto foto
Echo

Zestaw mebli gabinetowych ECHO o klasycznej formie, w gustownym dekorze orzecha nizinnego, pozwala na zaprojektowanie ekskluzywnego biura. Charakterystyczny element dystansu aluminiowego, pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.

Opis katalogowy systemu: EC

dane
 • producent:
  Svenbox
svenbox echo
zoom foto foto foto
Eko

Meble uwzględniające indywidualność wnętrza, funkcjonalność oraz dyskretny luksus połączony z perfekcyjnym wykonaniem. Meble pracownicze wykonane z płyty melaminowanej. Obrzeże - PCV i folia Finish. Grubość: blaty wieńce szaf 28 mm, korpus i fronty 18 mm.

Opis katalogowy systemu: BH

dane
 • producent:
  Svenbox
wykończenie
 • buk jasny, olcha, calvados; uchwyty - kolor satyna
svenbox eko
zoom foto foto foto foto foto foto foto foto

Wyróżnienia

Biurotechnika uhonorowana odznaczeniami: Złoty Partner, Srebrny Partner Nowego Stylu
Złoty Partner i Srebrny Partner Nowy Styl

Certyfikaty

Firma Biurotechnika jest autoryzowanym dystrybutorem mebli marki MDD i Wuteh
meble MMD Szczecin    meble Wuteh Szczecin

Referencje


Referencje, które otrzymaliśmy od naszych Klientów mogą Państwo osobiście obejrzeć w biurze firmy Biurotechnika, ul. Legnicka 3A Szczecin

Kontakt

Meble biurowe

Biurotechnika

+48 91 48 22 913

Zamówienia, projekty i aranżacje, pytania, profesjonalne doradztwo.
Zadzwoń do naszych specjalistów!

pełne dane kontaktowe »

Meble Jarocin Paged Meble Mebelux MDD Svenbox Wuteh Nowy Styl TOR eko Drew Sysytem Profim Bejot Sitag Elano Fameg Kartmap CP InsGraf

Ta strona używa cookie. Cookie niezbędne do działania strony zostały już ustawione.
Możesz usunąć lub zablokować cookie, ale część serwisu przestanie poprawnie działać.